reede, 20. märts 2020

Esimene distantsõppe nädal on läbi

Tänaseks olen kodus töötanud juba nädal aega. Ühest küljest pole hullu. Enam-vähem saame hakkama. Üks murekoht muidugi on matemaatika. Loomulikult võiksin ma panna leheküljed ja postitada lingid videodele ning kõik ülejäänu jätta vanemate õlule. Aga hetkel tunnen, et nii pole nagu vanemate koha pealt aus teha. Ja nõnda siis pusimegi iga päev tunnikese kõik koos messingeris ülesandeid kontrollida ja räägime läbi, kui vastused ei klapi.

Teiste ainetega pole hullu, saab hakkama.

Teine probleem on minu endaga. Selgub, et mul pole endal distsipliini. :) Tuleb välja, et ma ei suuda ennast sundima tunde ette valmistama päeval. Sel nädalal olen kõik päevad tunde õhtul hilja ette valmistanud.
Minu õnn on muidugi see, et mul pole endal väikeseid lapsi. Saangi rahulikult tööd teha arvutis. Imelik on see, et ka selline kodune päev väsitab ära. Õhtul olen täpselt sama väsinud kui tavapärasel tööpäeval ja kukun üsna vara voodisse.

Sellised siis esimese nädala muljed. Järgmine nädal tuleb kindlasti raskem, sest asi hakkab juba rutiiniks muutuma ja lapsed ei ole enam nii hoolsad kaasa töötama. Ilmselt endalgi hakkab närvidele see kodus istumine käima.
Eks elamegi päev korraga ja vaatame, mis edasi saab.
Üks on igatahes kindel: täna hommikul algas kevad. :)
 


Kommentaare ei ole: