esmaspäev, 23. aprill 2018

Kevadvaheaeg

Ja ongi käes selle õppeaasta viimane vaheaeg. Enne suvevaheaega loomulikult. Nädala lõpus toimus meie kooli traditsiooniline laager. Varem oli tegu suusalaagriga, sel aastal otsustasime proovida teha laagrit kevadel. Üks põhjus oli muidugi see, et viimastel aastatel ei olnud lund ja suusalaagris ei olnud eriti midagi pori ja vihmaga teha. Kaua sa ikka vihmaga matkad. No ja muidugi on alati väga suure tähtsusega ilm. Sel aastal oleksime muidugi saanud ilusa ja lumega talvelaagri, aga ega seda ette tea. Ja kui majutust vajab ligi 700 last, siis ei saa midagi jooksvalt muuta.
Tegelikult vedas meil ilmaga väga. Neljapäeval ja reedel olid mõnusad soojad ja päikeselised ilmad. Ja kui talvel oli alati probleem, et lapsed tahavad pidevalt tuppa tagasi minna, siis nüüd oli vastupidi, lapsi ei saanud kuidagi tuppa. Ega me seda eriti ei üritanudki. Lapsed said terve päeva õues olla. Kui meie toanaabriga silmad lahti tegime (kell 7.30, äratus oli lastele 8.00), siis oli mänguväljak juba lapsi täis. :)
Nüüd saavad lapsed nautida kevadvaheaega, mis tänu 1.maile on kuidagi veidralt pikk. Aga eks kevadel kulubki puhkus lastele ära. Ja õpetajatele ka. Kuigi tegelikult meil siiski päris vaba ei ole, millalgi on koolitada ka õpetajaid ju vaja. Eks selleks vaheajad olmselt ongi. :)

Kommentaare ei ole: