esmaspäev, 30. aprill 2018

Hooaja viimane võistlus tehtud

Hooaeg on nüüd enam-vähem läbi. Trennid muidugi jätkuvad ja tegelikult jätkuvad seekord ilmselt suvi läbi. No ma lihtsalt pean oma hüpped kõrgemaks saama. Teoreetiliselt saan ma kõigest aru...aga praktiliselt ei tule välja.
Võistlusest siis niipalju, et punktisumma ei olnud kehv. Oli vist üldse mu paremuselt teine või kolmas punktisumma. Aga mul ei loetud ära kolme elementi. Nali on siin selles, et minu võistlusklassis ongi ainult 7 elementi. Kui nendest kolme ära ei loeta ei jäägi ju midagi alles. :D 
Aga puntisumma iseenesest ei olnud üldse halb. Ka teine hinne oli üsna kõrge. Ja treeneri sõnade järgi olin sõitnud oma hooaja parima kava. See tähendab sõiduliselt siis, julgesin tõugata ja hooga edasi liikuda. Ei pidurdanud ega jäänud seisma. Sammude rea eest sain isegi plussi ja esimese pirueti eest ei saanudki miinust (teist küll kahjuks ei loetud ära).
Aga hüpped peaksid ikka hüpped olema ja üks hüpe on vaja veel selgeks saada, siis oleks järgmisel aastal paremaid hindeid ka loota.
Imelik on see, et mõnikord olen enne ja pärast sõitu nii närvis, vahel aga täiesti rahulik. Seekord olin väga närvis. Kui kava läbi sai ja oli hetk kummardamiseks, siis olid põlved nii nõrgad, et oleksin peaaegu kohtunike ette kõhuli maha kukkunud.
Pildil ootame me minu hindeid. Mu trennikaaslane on juba sõitnud ja oma hinded kätte saanud. Keskel meie treener.

Kommentaare ei ole: