reede, 8. märts 2019

Naistepäev

Oli juba üsna mõusalt kevadine. Lumikellukesed õitsesid ja puha. Kes oleks osanud arvata, et vastlapäeval kelgutada saab? Aga sai. Kuidagi ootamatult järsku sadas hooga maha hunnik lund ja palun, mine sõida vastlasõitu. :)
Meil jäi see küll vahele, sest juba varem olin kokku leppinud, et läheme vastasõidu asemel uisutama. See küll osaliselt ebaõnnestus. Õnnestumiseks võin lugeda seda, et 3.klassis oskavad kõik lapsed uisutada. Keegi ei kasuta enam abivahendeid. Ja lastele väga meeldis ka. Ebaõnnestumise koha peale aga see, et kuigi Harjumäe uisuplatsi koduleht väidab, et üle kolme klassi korraga sinna lapsi ei lasta, siis seekord oli küll lapsi väga palju. Ehk siis nii, et üle kolme kooli korraga ei võeta, sest peale minu klassi ja ühe kooli gümnasistide oli veel üks koolitäis lapsi spordipäeva pidamas. Lapsi oli pisikese platsi peale vähemalt 150 kui mitte rohkem. Nii umbes iga meetri peal oli laps ja sõita oli sisuliselt võimatu. Ainult väga väikse hooga liuelda õnnestus. Aga peamine on muidu see, et lastele meeldis. :)

Tänase päeva huumorinurk ootas kodukoridoris. Homme (ehk laupäeval) kell 9.00 - 11.00 palutakse autod maja eest ära viia. Seda ka naabermajadel. Lumekoristamiseks. Nii armas, et minu linnaosa ikka hoolib ja hoolitseb. Miks peaks tööinimene laupäeva hommikul magama? Alustaga päeva juba vara auto maja eest eemaldamisega. Kuhu auto eemaldada laupäeva hommikul on autoomaniku probleem. Mingu näiteks kaubanduskeskusesse kella 9-ks või kinno või sõbrale külla. Võimalusi laupäeva hommikul autoga kuskile minekuks on kindlasti sadu. :)
Meid see küll ei puuduta, meie auto seisab parklas. Seetõttu teebki see mulle pigem nalja. :)
Asja positiivne pool on aga selles, et ehk sulab lumi selleks ajaks juba ära ja lumekoristust polegi vaja.
Kommentaare ei ole: