pühapäev, 31. märts 2019

Märts algas ja juba lõppeb ka

 Selle aasta esimene rabarberikook. Üldse on hetkel kuidagi nii uskumatult kevadine. No tänane päev vast mitte, aga muidu siiski. Ilmad on soojad ja riietu kuidas tahad, ikka on õues käia palav. Veel kaks ja pool nädalat ning ongi käes lihavõtted ja kevadvaheaeg ka. :)

Märts oli tõeline teatrikuu. :)
Käisin lausa kaks korda Estonias. Kõigepealt Buratinot ja siis ka Pipit vaatamas. Ükskord tööalaselt, teinekord Tupsuga. Mõlemad etendused on väga toredad. Kes kunagi lapsena näinud Noorsooteatris? Buratinot või Estonias Pipit, siis neile kindlasti väga nostalgiline. Mulle küll oli. :)
Lisaks käisime me veel ka kahel kontserdil. Hortus Musicuse oma oli selline teater-kontsert 16 sajandist. Mulle igatahes väga meeldis. Ja eile käisime KuMus Epliku ja Võigemasti kontserdil. See oli ka väga muhe. Nagu Tätte kontsert juba, et pool aega laulsid ja pool rääkisid lugusid.

Ning lisaks jõudsin veel eile õhtul poodi ja ostsin 16 paari trakse. Kui te arvate, et lastele on Tallinnas trakse lihtne leida, siis eksite. Selleks oli vaja käia mitmes poes. Aga võib olla olid teised rühamajuhid/lapsevanemad minust lihtsalt ette jõudnud ja seetõttu leidsin mina vaid L - XXL suuruses meestetrakse poodidest? Eeloleval nädalal toimub meie aastasündmus. Kui 4.aprill läbi saab ja ettetantsimine tantsitud, siis võin selle õppeaasta peaaegu et lõppenuks lugeda. Sel õppeaastal on kuidagi õppimine olnud alles teisel kohal. Kõige tähtsam on hoopis tantsimine. :D
Nii et ees ootab aasta olulisem nädal. :)

Kommentaare ei ole: