esmaspäev, 13. märts 2017

Kevad pole enam kaugel

Järgmisel esmaspäeval algab juba kevad. :)
Hetkel on käimas III veerandi viimane nädal. Väga kiire aeg, aga lõppeb pisikese puhkusega. Või vähemalt puhkuse moodi olemisega, sest koolivaheaja sisustan ilmselt uurimistööde lugemisega. 1.klassi pisikesed töökesed on lihtsad. Aga 6.klassi piigad olid kavalad - tegid töö kodus koos emaga, seega ma ei ole nende juhendaja. Aga keegi peab need tööd ju läbi lugema ja klassist parima välja valima. Ja kui töö on tehtud emakeeles või ajaloos, siis olen see läbilugeja mina. Ja neid töid on mul üle 20 kindlasti. Vähemalt pole hirmu, et vaheajal tööd teha ei oleks. :)

Eile rebestasin? (ma ei tea kas see on ikka õige sõna) trennis lihast. Ja tundsin ennast kui profisportlane -valuvaigisti sisse ja jääle. :)
Ma ei saanud trennist ära minna, sest mul oli kleidiproov pärast trenni. Niisama istuda oli ka mõttetu,  seega tuli valuvaigisti toel lihtsalt trenn kaasa teha. Pealegi on meil järjest tulemas võistlus ja esimemine ka. Harjutada ju ikka vaja. Mul oli veel ligi kolme nädalane jääpaus ka. Kaks nädalat olin reisil ja nädala otsa veel tõbine ka.
Aga veerandi viimane nädal läheb alati kiiresti, seega on kohe kevad käes. :)


Kommentaare ei ole: