teisipäev, 22. jaanuar 2019

Lapsepõlv

 Vahepeal õnnestus jälle aasta vanemaks saada. Tegelikult isegi kaks aastat, sest terve aasta pidasin ma ennast aasta võrra nooremaks. :S

Seega peaksid siia mõned pildid lapsepõlvest hästi sobima.
See pilt peaks olema tehtud minu sünnipäeval. Ilmselt sain 2-aastaseks. Aga äkki ka 3? Kahjuks ema ei mäletanud täpsemalt. Blond naisterahvas mu kõrval on mu tädi. Seesama, kes istub võistlustepildil minu kõrval roosas kleidis. Jah, mu tädi ka uisutab. :)
 Pildid lasin ilmutada diapositiividest, seega sellised veidi kahtlase kvaliteediga. Aga sellel pildid peaksin olema 4-aastane. Mu ema oli malevas komandör mitu aastat ja minu suved möödusid ka malevates. See vist oli Mõniste rühm. Malevalased tegid tööd, mina hoidsin ennast ise.
 Lagedil koos täditütrega. Seal elas meie vana(vana)ema. Tädimehel käsil trepitegu. Ja tähelepanu tema tööriietusele! Ta käis terve elu ülikonnaga ja nagu pildilt näha, tegi ülikonnas ka remonti.Mina olen roosa mütsiga.
 Siin jälle üks sünnipäevapilt. Olen siis koos ema sõbranna poja Raunoga. Meie mõlema emad olid üliõpilased ning meie sünnipäevadel on vaid kuu aega vahet, seetõttu hoiti meid sageli koos kellegi juures hoiul. Kuni emad ülikoolis käisid.
Ja siin olen ma kodumaja ees. Olime just malevast tulnud ja pika sõidu tõttu olin ma väidetavalt nii riides. Ma muidu ema käest küsisin, et kas ta vaatas ka enne kui mind majade vahel õue lasi. :D

Kommentaare ei ole: