esmaspäev, 15. jaanuar 2018

Argipäev

Pool jaanuarit on läinud nii, et ei saa arugi. Muidugi, minu jaoks koosneb jaanuar vaid sünnipäevadest, tööst ja võistlustest. Jaanuarisse mahuvad kahed võistlused. Möödunud nädalavahetusel oli Gliss Open.
Kas ma juba panin kirja, et ma tegin seal oma elu parima tulemuse? Nii tehniline kui ka teine pool hinnetest olid minu jaoks ülihead. Eks parandamisvõimalusi on kuhjaga, seda, et sõit vigadeta oleks läinud - seda hirmugi ei ole.
Kaskaadi ajal panin jala maha (ja mitte korraks, vaid toetasin jala peale). Sirutused-sirutused-sirutused! Käed ja jalad on ikka kõverad, kuidas neid küll sigemaks saab? Pea maas sõitmine (mida imet ma seal jää pealt küll otsin?). Ja kõige lõpuks: teine piruett ei jäi tegemata. Mulle tundus, et muusika kohe lõppeb ja lõpetasin pirueti varem ära, aga tegelikult oleks aega olnud küll korralikult piruett lõpuni teha ja selle eest punkte ka ehk saada. Praegu sain kriipsu (ehk ei loetud elementi ära). Ühesõnaga vigu nagu sigu, tegelikult oli neid veel, aga teised olid sellised jooksvad vead, neid ma oskan tegelikult paremini ka. Need mis kirja panin on suuremad vead.
Järgmisel laupäeval ootab ees Juna Cup. Olen oma võistlusjärgus vist ainuke eestlane, see ongi täiskasvanud harrastajatele mõeldud võistlus. Võistlejaid on igalt poolt. Vaatasin just järele, üks eestlane on veel. Ülejäänud võistlejad on Soomest, Rootsist ja isegi Itaaliast on kaks võistlejat. Aga minu jaoks täiesti võõrad nimed, ma isegi ei tea kui tugevad nad on. :)
Vahet muidugi pole, sest mina tahan oma kava sõita nii hästi kui välja tuleb, mitmendaks jään polegi tegelikult oluline.
Täna on selline tunne, et alles esmaspäev, laupäevani on aega küll. Aga ma kardan, et tegelikult on reede juba peaaegu käes. Sellesse nädalasse jääb ka minu sünnipäev, mistõttu see kindlasti veel kiiremini möödub kui tavaline nädal. :)

1 kommentaar:

EneTimm ütles ...

Nii tore, et ikka sellise asjaga järjepidevalt edasi tegeled. Tavaline on ju, et lapsed teevad ja täiskasvanuna ei arva enam trennis käimisest midagi. Mu ülejäänud pere on usin ja tõenäoliselt jääb ka selliseks. Karate ja nemad on kokku loodud :-) Mina käin niisama koeraga jalutamas ja teen asju omas taktis. Nii sobib ka ;-)