kolmapäev, 9. august 2017

Suvehetked II

 Suvi kulgeb kuidagi omasoodu. Midagi nagu eriti ei tee, aga nii mõnus on. :)
Olen saanud veidi last hoida. Mis filmi me koos vaatasime? (Vastuse leib pildilt)
Õige vastus on Bullerby lapsed ja suitsuvorsti ostmise laul. Terve tee poodi laulis Tupsu kõva häälega "Jupp kõige paremat suitsuvorsti...". Ja kui kaup makstud, oli vaja vorstipakki enda käes hoida. :)
 Pärnus käisime. Kuna me ei lähe Pärnusse kunagi niisama, vaid põhjusega (ämm ja äi elavad seal), siis üldiselt linnapeale satume me haruharva. Seekord võtsime ette ja läksime linna jalutama (ausalt öeldes oli minu jaoks üllatus kui tühjad olid kesklinn ja kohvikud) ja kohvi jooma.
 Nagu ikka üks kiire käik Viljandisse. Seekord lisasime oma linna-tuurile veel ka laevasõidu Viljandi järvel. Koos paadimehega. :)
 Viljandi on muutunud superägedaks suvituskohaks. Linn on imeilus oma kordatehtud majade...
... ja kitsaste tänavatega. Jalutaks nagu mõnes Vahemereäärses linnas, ainult selle vahega, et eesti keeles saab kõigiga suhelda. Pildilt ei ole eriti aru saada, aga see tänav oli ülijärsk tegelikult. :)
Veel käisime Haanja ja Otepää tripil (jälle tegelikult sihtotstarbeliselt sugulastel-sõpradel külas) ning tegelikult hakkabki mu puhkus juba otsa saama. Veel mõned päevad on jäänud ja järgmisel nädalal lähen juba tööle.
Augustis on küll ees veel mõned käigud Eestimaal, aga nii kurb kui see ka pole, hakkab suvi tasapisi lõpule jõudma.

Kommentaare ei ole: