teisipäev, 15. mai 2012

Uisujuttu

Viimasel ajal on kuidagi väga kiire. Nagu ikka maikuus. :)

Pole aeg olnud trennidest kirjutadagi. Järgmisel nädalal on meil "suur" esinemine tulemas. Hooaja lõpupidu siis. Ja kõik klubiliikmed esinevad kavaga. Ka minusugused algajad. Viimasel ajal ongi nii, et teeme trenni nagu tippsportlased (et esinemiseks mingissegi vormi saada) 5 korda nädalas. Ja kava on ikka selline üle kivide ja kändude. Aga õnneks pole pealtvaatajaid ka mitte eriti. Lapsevanemad ehk, aga nemad näevad meid iga kord kakerdamas.
Tants on väga kiire. Kohati lausa nii, et mu jalad ei käiks ilma uiskudetagi nii ruttu kui vaja, rääkimata siis uiskudega. Aga noh, tuleb kuidas tuleb. Ehk saan kodust kellegi ka filmima, siis panen ehk ka üles. Kui väga jube ei ole. :)

Alles sel aastal on mul tulnud uisutamisse kindlus. Julgen jääl rohkem, julgen sõita kiiremini, hoogsamalt, teha pöördeid. Ei karda enam kukkuda. Varem olin ikka väga krampis ja sõitsin seetõttu ka üsna aeglaselt. Nii et järgmisel aastal mõtlen tõsiselt mõnest võistlusest osa võtta.

Hooaeg lõppeb meil ära järgmisel nädalal. Siis on mõni nädal puhkust. Pärast seda algab kahenädalane jäälaager. Ja suvel tuleb omale kava muusika leida ning sügisel vaikselt kava tegema hakata.
Sellised plaanid siis. Eks jäälaagriga ole ka omad plaanid, aga sellest juba täpsemalt siis kui aeg käes on. :)

Kommentaare ei ole: