teisipäev, 10. november 2020

Esimene võistlus

 

Vahepeal oli meil selline tähtis sündmus, nagu lapselapse esimene võistlus. Kõige olulisem võistluse juures on muidugi kleit ja soeng (ega täiskasvanutel teisiti pole :D). 

Võitlus nii väikestele on selline nunnu. Toimub 2/3 jääl, samal aja on terve grupp korraga jääl. Hilisemad võistlejad teevad samal ajal sooja. 

Ausalt öeldes olin valmis ka selleks, et hetk enne jääle minekut üeldakse mulle, et tegelikult ta ikka ei taha võistleda. Aga ilmselt aitas kambavaim. Võistlejaid oli nende uisurühmast koguni kolm. Koos tehti sooja, koos imetleti üksteise kleite ja soenguid ning koos mingi rõõmsalt jääle. Jääle läksid nagu päris sportlased, kohe hakkasid trenni tegema ja oma elemente harjutama. Nii naljakas oli vaadata. Nad olid nii asjalikud, teadsid mida teha. Treener oli ka muidugi jääl ja aitas, aga ikkagi.

Esimene võistlus läbi. Kiss&Cry nurk. Sinna jõudsime küll alles siis kui juba punktid olid öeldud ja järgmine võistleja sõitis.Aga vähemalt pildi tegime. :)
Stardivalmis. Kohe hakkab sõitma. Natuke kippus kiirustama, eks närv oli veidi sees. Aga tegelikult suhtusid kõik tüdrukud kuidagi väga mõnusalt oma võistlusesse. Pigem olid elevil kui närveerisid.
Kõik teevad veel sooja, meie Tupsul on juba dressipluus ära võetud. Ta oli teine kes jääle läks.
See hetk kus just mindi jääle sooja tegema. Dressipluuski on veel seljas.

Autasustamisel said kõik võistlejad medali, diplomi ja lillekimbu. Seetõttu ilmselt ei olnudki keegi oma koha üle ka kurb. 

Ma unustan kogu aeg ära, et see uuenenud Blogger paigutab pildid üles vastupidiselt valitutele. Seega tuleb pilte vaadata alt üles.

Kommentaare ei ole: