teisipäev, 12. detsember 2017

Üks ülebroneeritud päev

 Vahel juhtub nii, et kõik üritused ja muud hea asjad juhtuvad täpselt ühel päeval. Nagu näiteks minul viimati laupäeval.
Maikuus Estoniasse pilteid ostes tundus 9.detsember just selline mõnus tühi laupäev olema, mis oleks imetore sisustada "Pähklipureja" vaatamisega.
Pildil meie Tupsu lumehelbekesena jääl. Ikka selsamal laupäeval.
 Hommikul enne teatrit juuksuriskäik oleks ju ka hea mõte.
Aga siis selgus, et juba reede õhtul saab mu kaugel elav sõbranna meile külla tulla. Ja laupäeva hommikul võiks näiteks jõuluturule minna. Aga juuksuriaega ei olnud võimalik mujale panna, esimene pakutud aeg oli alles 2 nädala pärast. Seega jõuluturg jäi kahjuks ära.
 Vahepeal selgus veel tõsiasi, et Tupsu esinemine on ka justnimelt laupäeval. Õnneks päevasel ajal.
Pildil esinemise finaal, kus kõik on laval. Lumehelbekeste rida on see valge. :)
No ja nõnda kujuneski reedest üks suur jooksmise päev. Hommikul sõbrannaga kohvi ja jutustamine (õnneks ta ööbis meil), siis juuksur, siis saime veel veidi lobiseda ja oli aeg ta bussijaama saata. Vahepeale jäi alla tunni vaba aega ning siis pidin olema jäähallis. Jäähallist tulles oli õnneks rohkem aega, lausa paari tunni ringis, et jõuda Estoniasse etendusele. :)

Aga etendus oli imeilus! Kui mujal ei ole jõulutunnet, siis "Pähklipurejat" vaadates tuleb see ikka peale. Ja jõuludeni on aega veel 12 päeva...

Kommentaare ei ole: