neljapäev, 29. august 2019

Suvelõpp

Suvelõpu vähipidu (tegelikult küll isa sünnipäev). Kuigi hetkel on ilmad nii suvised ja soojad, tuleb siiski tunnistada, et suvelõpp on käes.
Suvi oli pikk, enamasti soe ja mõnus. Sel suvel jõudsime kuidagi kõike teha: reisida, kultuurne olla ja niisama puhata ka. :)
Käisime Lõuna-Eestis ja Tartus. Jaanilaupäeval Haapsalus. Pärnusse jõudsime mitu korda.
Tütrel külas Riias ja Stockholmis.
Mehega koos külastasime Prahat. Kiire hüpe ka Helsingisse. :)
Kolm teatrikülastust ja kolm kontserti.
Tantsutrenni suvekoolis osalesin.
Kodus niisama puhata jõudsin ka. Last sai natuke hoitud. Isegi jääle jõudsid enda kohta päris mitu korda. Tavaliselt ikka suve alguses lubame jääl käia ja siis on äkki suvi läbi ning jäähallis käinud vaid korra või paar. Sel aastal olen vist lausa 7 korda jõudnud ka suvel jääle. Mitte, et sellest niiväga abi oleks. :)
Lottemaa ja Uue maailma päevad on tulemas. Suvi päris läbi ei ole. Tegelikult lausa 2 päeva on ju ees veel suve. :)
Sügisel on ootamas palju uut ja huvitavat. Tupsu demonstreerib siin oma uusi uiske, mis pidid natuke paremad olema kui vanad, nagu ta eile peale esimest korda uute uiskudega jääl käimist ütles. Aga ainult natuke. :)
Ja veel üks suur samm: hakkasin lõpuks tegelema köögimööbli vahetamisega. Tahtsin seda juba eelmisel suvel teha, aga siis sai remondist isu täis ja kui vana köök tagasi pandi, olin niigi õnnelik, et jälle köök on. :)
Nüüd siis on lootust, et ehk novembris saan uue köögi.

Kommentaare ei ole: