reede, 2. märts 2018

Märts

Ja koolivaheaeg ongi põhimõtteliselt läbi. Laupäev-pühapäev veel ja algabki uus periood.Seda vaheaeg jäid iseloomustama ilusad, päikeselised ja külmad ilmad. Lastel läks vähemalt 2, kui mitte rohkem, külmapüha raisku. Ja neid pühi ju igal aastal ei tulegi.
 Paar pilti veel möödunud nädalat. EV100 muidugi. Väike lipp oli ka laual, aga sellest pilti pole. Lipuheiskamist ja presidendi vastuvõttu vaatasime telekast. Kõik oli ilus ja tore ning kontserdipoolest ma siin muud ei ütle, kui seda, et olen kristiina Heinmetsaga nõus. Ka meie 3-aastane hakkas nutma ja palus, et paneksime teisele kanalile. Selge, et ilmselgelt 3-aastane suurt kunsti ei mõista, aga seekord ei mõistnud mina ka. Aga aastapäeva aktus peaks ju olema mõeldud kõigile, mitte vaid kunstiinimestele. Aga noh, seekord siis nii. Kätlemise juures oli minu meelest kaamera kuidagi vale nurga all ja kleite eriti ei näinudki. Seevastu aga tore on see, et eriti kleite ei materdatud. Vähemalt mina olen ainult neid ilusaid kleite näinud. Ämbrite postitusi mitte ja see on tegelikult tore. Ausalt öeldes mul suva mis külalistel seljas on. Lihtsalt tore vaadata. Ilma kritiseerimata. :)
Ja õhtul enne aastapäeva oli sinimustvalge trenn. Ega reede õhtuti pole ju omati inimestel midagi muud teha, kui trenni minna. :)

Kommentaare ei ole: