pühapäev, 21. mai 2017

Maijooks 2017

Maijooksul käidud. Võib risti ära teha. See on nagu aasta sporditegu, rohkem ma kuhugi jooksma minna ei kavatse.
Ei kavatsenud ka seekord joosta tegelikult. Kuna registreerisin päris varakult (vist märtsi alguses), siis arvasin, et olen mai lõpuks treenitud küll ja võin joosta. No tegelikkus nii roosiline ei olnud. :)
Reede õhtul kui Krissu koju tuli, siis otsustasime, et käime, ei hakka jooksma. Mida lähemale stardihetk saabus, seda suurem hasart sisse tuli. Et ikka jookseme. Mina võtsin sihiks, et katsun 3 km joosta ja kokku alla tunni ikka finishisse jõuda. Krissu arvas, et jookseb terve maa.
Tema täitis oma eesmärgi, mina ka täitsin isegi ületasin. :) Jaksasin lausa 5,5 km joosta. Tegelikult see joogipunkt oli saatanast. Ilma selleta oleksin ehk lõpuni jaksanud joosta, aga pärast pausi oli juba raske edasi joosta.Jalad olid nagu vatist all. Lõpus, viimase kilomeetri, jooksin jälle. :)
Varasematel aastatel olen ma iga kord lubanud, et see oli viimane kord. Seekord aga mitte. Sel korral sujus kõik ja mulle väga meeldis. Ehk jookseme järgmisel aastal uuesti. Eriti meeldis mulle see vastupidi pööratud rada. Nii mõnus oli lõpuks mere äärt mööda tagasi tulla ja kohe oligi juba lõpp käes. :)

Kommentaare ei ole: